TEL. +48 609 017 017
kategoria opalanie natryskowekategoria kosmetyki do solariumkategoria kosmetyki pielęgnacyjnekategoria elektrostymulatory

Vupiesse

Aparat do elektrostymulacji VupiesseVupiesse Italy została założona w 1978 roku i od samego początku swojego istnienia zdobyła mocną pozycję na rynku urządzeń kosmetycznych i produkcji środków do pielęgnacji ciała.

Aparaty liftingujące dystrybuowane są w 27 krajach – całej Europie, Azji i Ameryce Północnej i Południowej.

Działalności firmy to przede wszystkim projektowanie i produkcja elektroniki profesjonalnej w tym elektrostymulatorów mięśni.

Vupiesse jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która zatrudnia najlepiej wykwalifikowanych inżynierów i od samego początku produkcji urządzeń stymulujących do momentu uzyskania produktu ostatecznego produkuje je z najlepszych komponentów a proces produkcji kontrolowany jest na każdym etapie.

Własne Centrum Badań i Rozwoju

Firma posiada własne Centrum Badań i Rozwoju korzystając przy tym z najnowocześniejszych systemów komputerowych i zaawansowanych przyrządów laboratoryjnych do mierzenia i kontroli – weryfikujących pełną zgodność instrumentów oraz badanie odporności na promieniowanie i zakłócenia elektromagnetyczne.

Elektrostymulatory Vupiesse Centrum Badań i Rozwoju - próby nowego urządzenia do liftingu mięśni / elektrostymulator

Elektrostymulatory i Pasy wyszczuplające

Vupiesse Italy prowadzi swoją działalność z międzynarodowyni standardami i najbardziej rygorystycznymi kontrolami jakości – posiada certyfikowany system jakości TÜV zgodnie z UNI-EN-ISO 9001:2008 oraz UNI-CEI-EN 13485:2004 standardów.

Urządzenia posiadają certyfikat zgodny z europejską dyrektywą 93/42/EWG dotyczącej wyrobów medycznych.
MADE IN ITALY 100%.

KATALOG

ElektrostymulatoryAparaty do ElektrostymulacjiNieinwazyjny Lifting TwarzyPasy do ElektrostymulacjiDepilatory

Wyświetlanie 1–12 z 24 wyników