TEL. +48 609 017 017
kategoria opalanie natryskowekategoria kosmetyki do solariumkategoria kosmetyki pielęgnacyjnekategoria elektrostymulatory

Tannymaxx

Expert w dziedzinie opalania

Tannymaxx – aby w solarium zapewnić optymalną ochronę skóry firma produkuje i wysyła na rynek serie pielęgnacyjne specjalnie dopasowane do potrzeb wszystkich użytkowników solariów.

Wszystkie bronzery i aktywatory opalania badane są przez zewnętrzny instytut na ich fototoksyczność oraz posiadają certyfikat uv-relax. Uv-relax – oznacza, że ten produkt kosmetyczny spełnia wymogi określone dla produktów ochrony przed światłem UV. Odpowiada dyrektywom certyfikacji 0.3 dla solariów. Zapewnia to wysoki poziom ochrony skóry podczas ekspozycji na światło UV.

Na podstawie serii fototoksycznych testów przeprowadzanych przez zewnętrzny instytut badawczy, wszystkim kosmetykom przyznano oceny „bardzo dobre” i uzyskały one pieczęć jakości uv-relax.

Bezpieczne kosmetyki do opalania

 

Uv-relax jest porównywalny z pieczęcią „GS” dla sprawdzonego bezpieczeństwa podczas użytku domowego oraz bezpieczeństwa elektrycznego. Symbol ten oznacza, że produkt spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Szeroki wybór bronzerów, przyspieszaczy do opalania oraz kosmetyków pielęgnujących opaleniznę zarówno w saszetkach jak i butelkach sprawiają że produkty tej marki są coraz częstszym zakupem przez profesjonalne solaria w naszym kraju.

Katalog Produktów

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8