TEL. +48 609 017 017
kategoria opalanie natryskowekategoria kosmetyki do solariumkategoria kosmetyki pielęgnacyjnekategoria elektrostymulatory

Tan Fusion

Tan Fusion – amerykańskie kosmetyki do opalania

Tan Fusion to kosmetyki do opalania pochodzące prosto z Ameryki. Producent tych wspaniałych kremów i balsamów przykłada bardzo dużą wagę do jakości i skuteczności ich działania, co skutkuje tym, że bronzery i przyspieszacze stosowane są przez coraz wiekszą liczbę profesjonalistów na całym świecie.

Saszetki i butelki o większej pojemności

Teraz pełne portfolio produktów Tan Fusion dostępne jest również na naszym rynku kosmetyków do opalania.

Produkty są w jednorazowych saszetkach na solarium o nietypowej jak na nasz rynek pojemności – 22ml.

Taka pojemność balsamów gwarantuje że wystarczy nam kremu na całe ciało i twarz. Dzięki doskonale opracowanej formule opalającej kosmetyki możemy stosować również na nogi.

Przyspieszacze i bronzery posiadają unikalną folmułę opalającą Unipertan V-2002, która pobudza produkcję melaniny, przyspieszając jednocześnie naturalne procesy opalające.

Tan Fusion

Dodatkowo kremy zawierają Copper Max Tan100 – formułę uzupełniającą utraconą miedź i substancje wspierające producję melaniny.

Sprawdź ich doskonałą jakość i przenieś się na plażę pełną słońca, niesamowitych egzotycznych zapachów i pięknie opalonych ciał.

Wyświetlanie jednego wyniku