TEL. +48 501 377 241
kategoria opalanie natryskowekategoria kosmetyki do solariumkategoria kosmetyki pielęgnacyjnekategoria elektrostymulatory

SpeedBronzer

speedbronzer logoSpeedbronzer to niemiecka marka płynów i urządzeń do opalania natryskowego, która wyróżnia się zastosowaniem innowacyjnego systemu opalania MAGNETIC BRONZING SYSTEM. Dzięki tej metodzie mamy gwarancję, że podczas aplikacji płyn nie jest niepotrzebnie rozpryskiwany, a zarazem wchłania się szybciej przez skórę. W odróżnieniu od standardowego systemu Airbrush system Speedbronzer maksymalizuje przyczepność preparatu do skóry (do 85%), gwarantuje nieskazitelny efekt końcowy oraz automatycznie obniża jego zużycie. Konstrukcja urządzeń WHISPER QUIET,  umożliwia wysoko opłacalną, wydajną i wygodną pracę dla największej satysfakcji zarówno naszej jak i klienta. Dobrane, przetestowane elementy  zapewniają pełną wentylację i cyrkulację powietrza wewnątrz natryskarek. Gwarantuje to  wygodne, niezawodne, wydajne i wieloletnie działanie urządzeń.

2 rodzaje płynów do opalania – 4 odcienie opalenizny

Płyny opalające można wybrać do odpowiedniego typu karnacji oraz zdecydować o efekcie podczas aplikacji. Płyny dzielą się na wersję z natychmiastowym efektem „Direct” oraz wersję z efektem 4 godzinnym gdzie opalenizna uwidacznie sie przez ten czas.

  • „Clear” – preparat jest bezbarwny, bez dodatkowego barwnika – efekt 4 godzinny
  • „Direct” – preparat z dodatkiem barwnika – efekt 4 minutowy

Sam decydujesz jakiej wersji płynu użyć ponieważ płyny dostarczane są w wersji „Clear” z dodatkową buteleczką z barwnikiem – TINTED DARK BRONZING CONCENTRATE. Wystarczy wymieszać preparat „Clear’ z barwnikiem żeby uzyskać wersję „Direct”.

Direct Bronzer - opalanie natryskowe

Tinted Dark Bronzing Concentrate

Odpowiedni dobór typu płynu do rodzaju karnacji zapewni optymalny efekt.

Preparaty dzielą się na 4 odcienie:

  • Nordik – typ karnacji nordycki
  • European – typ karnacji europejski
  • Spanish – typ karnacji śródziemnomorski
  • Brazilian – typ karnacji brazylijski

Wyświetlanie wszystkich 7 wyników