TEL. +48 609 017 017
kategoria opalanie natryskowekategoria kosmetyki do solariumkategoria kosmetyki pielęgnacyjnekategoria elektrostymulatory

ProTan

Kosmetyki do opalania ProTanZnane i cenione amerykańskie kosmetyki solaryjne ProTan zostały odznaczone prestiżową nagrodą Award Of Excellence kolejno w 2006, 2007 i 2008 roku. Swoją popularność zawdzięczają znanym na całym świecie zawodnikom kulturystyki i fitness. Poprzez nienaganną opinię oraz piękną opaleniznę, wspaniały wygląd i doskonałą jakość kosmetyki od momentu wprowadzenia na rynek w 1987 zdobywają coraz więcej zadowolonych i opalonych klientów.

Z kosmetykami ProTan opalisz się szybko i bezpiecznie.

Każdy z kosmetyków charakteryzuje się niepowtarzalnym zapachem oraz działaniem. Wychodząc naprzeciw klientom firma wprowadziła na rynek dedykowane linie dla kobiet i mężczyzn także tych dość mocno aktywnych fizycznie.

Doskonałe składniki każdego z kremów sprawią że skóra będzie doskonale nawilżona i odżywiona przez długi czas po opalaniu.

Specjalna formula kosmetyków sprawia że opalenizna nie „wyciera” się na ciele i w przeciwieństwie do innych balsamów i kremów dostępnych na rynku utrzymuje się bardzo długo pozostając głęboko brązową.

Dostępne linie kosmetyków:

  • Saturnia Collection
  • Man Line Collection
  • Love Me Collection

Pro Tan Saturnia Colletion kosmetyki solaryjne

ProTan Love Me Collection ProTan Man Line Collection

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6