TEL. +48 609 017 017
kategoria opalanie natryskowekategoria kosmetyki do solariumkategoria kosmetyki pielęgnacyjnekategoria elektrostymulatory

Paperself

Tymczasowe tatuaże wodne

Paperself to marka z siedzibą w Londynie, która stała się znana jako twórca wiodących na świecie papierowych rzęs i unikalnych tymczasowych tatuaży wodnych.

Zainspirowany starożytną sztuką cięcia papieru, PAPERSELF dąży do nadania nowoczesnego kształtu tradycyjnej kulturze. Poprzez tworzenie innowacyjnych produktów przekraczających granice między sztuką, modą i pięknem.

Papierowe rzęsy i wyjątkowe tatuaże

Ich papierowe rzęsy są wyjątkowe i mają pięknie zawiłe wzory, dzięki czemu możesz ozdobić oczy wspaniałymi rzęsami.

W 2014 roku firma uruchomiła kolekcję Tattoo Me, linię artystycznych tatuaży tymczasowych naklejanych na ciało.

Zgodnie z ich podejściem do projektowania, papierowe tatuaże skupiają się na delikatnych i szczegółowych projektach z akcentami jaskrawych kolorów i złotego metalu. Skupienie się na niekonwencjonalnym akcesorium pozwoliło im stworzyć produkty, które zaskakują i inspirują.

Bogate wzornictwo i kolorystyka

W portfolio posiadamy bogate wzornictwo tatuaży na każdą okazję i dla każdego. Tatuaże damskie charakteryzują się tym że gdziekolowiek byśmy ich nie nakleili to swoim wygladem nie różnię się od dzieł profesjonalnych tatuażystów. Pamietaj, że tymi tatuażami ozdobisz całe ciało!!.

Wyświetlanie jednego wyniku