TEL. +48 501 377 241
kategoria opalanie natryskowekategoria kosmetyki do solariumkategoria kosmetyki pielęgnacyjnekategoria elektrostymulatory

Paperself

PAPERSELF to marka z siedzibą w Londynie, która stała się znana jako twórca wiodących na świecie papierowych rzęs i unikalnych tymczasowych papierowych tatuaży. Zainspirowany starożytną sztuką cięcia papieru, PAPERSELF dąży do nadania nowoczesnego kształtu tradycyjnej kulturze poprzez tworzenie innowacyjnych produktów przekraczających granice między sztuką, modą i pięknem. Ich papierowe rzęsy są wyjątkowe i mają pięknie zawiłe wzory, dzięki czemu możesz ozdobić oczy wspaniałymi rzęsami.

W 2014 roku PAPERSELF uruchomiła kolekcję Tattoo Me, linię artystycznych tatuaży tymczasowych naklejanych na ciało. Zgodnie z ich podejściem do projektowania, tatuaże PAPERSELF skupiają się na delikatnych i szczegółowych projektach z akcentami jaskrawych kolorów i złotego metalu. Skupienie się na niekonwencjonalnym akcesorium pozwoliło im stworzyć produkty, które zaskakują i inspirują.

Wyświetlanie jednego wyniku