TEL. +48 609 017 017
kategoria opalanie natryskowekategoria kosmetyki do solariumkategoria kosmetyki pielęgnacyjnekategoria elektrostymulatory

Herbacin

Kosmetyki ziołowe herbacinOd 1905 roku Niemiecka firma Herbacin tworzy charakterystyczny wizerunek marki, która do dzisiaj odzwierciedla swoją bliskość do głębokiej zieleni lasów i kwitnących łąk.

Kultywowanie własnych roślin i ziół przez dziesięciolecia oraz doświadczenie sprawiły że kosmetyki Herbacin stały się bardzo popularne wśród kosmetyków naturalnych.

Produkty Herbacin rozpoznawane są ze swojej tradycji i wysokiej jakości ekstraktów roślinnych. Kosmetyki przyrządzane są z najwyższej jakości komponentów, delikatnie przetworzone w starannie kontrolowanym środowisku.

Korzystne właściwości rumianku były znane ludzkości od wieków.

Asortyment Herbacin-u to 80 różnych kosmetyków wytwarzanych z ziół, które sprostają wymaganiom najbardziej wrażliwej skóry. Oferta firmy to między innymi kremy do stóp, dłoni, twarzy, paznokci, kremy i balsamy rozgrzewające, nawilżające, chłodzące, peelingi a także szeroka gama ziołowych przeciwłupieżowych odżywek i szamponów do włosów. Dużym zainteresowaniem wśród Naszych klientów cieszy się seria kosmetyków Herbacin Med – kremy pielęgnujące i nawilżające nie zawierające parabenu.

Kosmetyki dystrybuowane są w Europie a także w USA, Kanadzie i Azji

Kosmetyki PielęgnacyjneKosmetyki do TwarzyKremy do Rąk

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6