TEL. +48 609 017 017
kategoria opalanie natryskowekategoria kosmetyki do solariumkategoria kosmetyki pielęgnacyjnekategoria elektrostymulatory

Hawaiiana

hawaiiana Kosmetyki Hawaiiana – Odkryj Świat naturalnych Karaibskich składników i pięknie opalonych ciał !!!

Specjalnie wyselekcjonowane hawajskie składniki dostarczą pięknej głębokiej opalenizny.

Ekskluzywne ekstrakty owocowe takie jak trzcina cukrowa, masło cupuacu, masełko shea, masełko orzechowe i aloes sprawią, że skóra zostanie doskonale odżywiona, nawilżona a ciało uzyska pięknego złotawo egzotycznego odcienia opalenizny.

Opalanie w solarium czy na słońcu?

Balsamy Hawaiiana przeznaczone są do opalania zarówno na solarium jaki i słońcu a także przy codziennym zastosowaniu są idealnym środkiem nawilżającym dostarczającym delikatnej opalenizny.

Hawaiiana to duży wybór przyspieszaczy i bronzerów do opalania, które dzielą się na różne serie:

  • Aloha – nowa ulepszona seria balsamów do opalania z mocniejszymi i szybszymi brązerami – ulepszona została formuła opalająca. Kosmetyki jak w poprzedniej wersji są do wyboru 2 przyspieszacze z bronzerami i 2 przyspieszacze z ulepszoną formułą nawilżającą.
  • Waikiki Wave – to 4 kosmetyki do opalania. Olejek, lotion oraz bronzer i ultra bronzer. Kosmetyki również przeszły modernizację formuły opalającej, która sprawia że Waikiki Wave stają się jednymi z najlepszych kremów do opalania.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3