TEL. +48 609 017 017
kategoria opalanie natryskowekategoria kosmetyki do solariumkategoria kosmetyki pielęgnacyjnekategoria elektrostymulatory

FiestaSun

FiestaSun Kosmetyki solaryjne

Kosmetyki FiestaSun zawierają najbardziej zaawansowaną kombinację naturalnych składników opalających co pozwala na osiągnięcie ponad przeciętnej opalenizny.

Zastosowanie balsamów do opalania powoduje że skóra staje się miękka i delikatna a wykorzystanie innowacyjnych formuł sprawia że kosmetyki mają najświeższe zapachy dostarczając przy tym niezapomnianych wrażeń podczas opalania. Unikalne egzotyczne składniki każdego kremu doprowadzą Cie do maksymalnej satysfakcji.  Jeżeli poszukujesz kosmetyków dzięki którym pragniesz opalić się na brązowo lub chcesz uzyskać jeszcze ciemniejszych odcieni – to dobrze trafiłeś. Balsamy spełnią Twoje najskrytsze marzenia o pięknej brązowej opaleniźnie.

Z kosmetykami FiestaSun opalisz się owocowo szybko i bezpiecznie.

Kosmetyki do solarium FiestaSun cieszą się dużą popularnością wśród osób kochających owocowe zapachy, pragnących przebywać w sąsiedztwie z naturą w szczególności z tą tropikalną. Kremy gwarantują nam niesamowitą owocową podróż po całym asortymencie produktów. Każdy jeden balsam bez wyjątku pachnie rewelacyjnie – a co najważniejsze działa równie dobrze jak pachnie!!.

Fiesta Sun to trzy linie kosmetyków:

  • Fruity Scentsations Collection
  • Gourmet Dessert Collection
  • 420 Collection

Kremy dostępne w tubkach i saszetkach.

Fiesta Sun Fruity Scensations Fiesta Sun Gourmet Collection - zestaw kosmetyków do opalania na solarium

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2