TEL. +48 609 017 017
kategoria opalanie natryskowekategoria kosmetyki do solariumkategoria kosmetyki pielęgnacyjnekategoria elektrostymulatory

Clarins

Logo ClarinsMarka Clarins powstała z pasji mężczyzny do kobiecego piękna. Jacques Courtin-Clarins stworzył nową koncepcję piękna, która prowadzi do szczęścia i w 1954 roku otworzył pierwszy autorski Instytut w Paryżu. Od tego momentu doświadczenie Clarins ciągle się powiększa, zgodnie z filozofią marki: słuchanie, respektowanie i komunikowanie się z klientem. Oferuje dostęp do rezultatów i przyjemności. Pasją Jacques Courtin-Clarins szybko zarazili się jego synowie, Christian i Olivier, kontynuując ofiarowanie piękna kobietom i mężczyznom na całym świecie.
Dziś Clarins jest europejskim liderem w dziedzinie luksusowych kosmetyków pielęgnacyjnych i cieszy się zaufaniem klientów na całym świecie.

Kosmetyki Clarins

Luksusowe kosmetyki Clarins

50 lat praktycznego doświadczenia w instytutach pielęgnacji urody, niezwykłe metody nakładania produktów, metody których skuteczność potwierdziła się w tysiącach przypadków, wyjątkowa znajomość tego, co niepokoi i zajmuje kobiety, jeśli chodzi o ich urodę – wszystko to leżało u podstaw sukcesu Clarinsa.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.