TEL. +48 609 017 017
kategoria opalanie natryskowekategoria kosmetyki do solariumkategoria kosmetyki pielęgnacyjnekategoria elektrostymulatory

Bask

BaskAmerykańskie kosmetyki do opalania

Znane i cenione amerykańskie kosmetyki należące do koncernu PBI zostały wielokrotnie odznaczone prestiżowymi nagrodami. Bask to jedna z bardziej ekskluzywnych marek Performance Brands Inc. do których między innymi należą Playboy, Pro Tan, Fiesta Sun, BWL, VineYard oraz wiele innych.

Naturalny proces starzenia się, wraz z długotrwałym narażaniem na szkodliwe działanie promieni słonecznych może siać spustoszenie na skórze. Ostatnią rzeczą, którą możesz zrobić, to jest stosowanie nawilżających kosmetyków do opalania, które zawierają substancje chemiczne i nienaturalne składniki.

Tylko naturalne składniki

Bask to seria balsamów nawilżających do opalania i anti-aging wyprodukowanych z najwyższej jakości naturalnych składników takich jak; granat, oliwa z oliwek, masło kakaowe i ekstrakt białej herbaty. Większość składników posiada działanie antyoksydacyjne, zawiera ekstrakty roślinne, witaminy, proteiny jedwabiu i kolagenu. Kosmetyki Bask zapewniają doskonałe nawilżenie i oszałamiającą nutę zapachową – którą zawdzięczamy olejkom eterycznym.

Skuteczna ochrona

Balsamy do opalania Bask są łatwe do zastosowania i pomagają uzyskać długotrwały piękny brąz. Cechą charakterystyczną kosmetyków jest to że posiadają wzbogaconą formułę, naturalne składniki i specjalne antycellulitowe i wyszczuplające kompleksy poprawiające wygląd naszej skóry. Balsamy zapewniają doskonałą ochronę przed słońcem, skutecznie zmiękczają (chronią tatuaże) i zapewniają maksymalną ochronę oraz pielęgnację skóry. Nie zawierają substancji pochodzenia chemicznego.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.