TEL. +48 609 017 017
kategoria opalanie natryskowekategoria kosmetyki do solariumkategoria kosmetyki pielęgnacyjnekategoria elektrostymulatory

Bali Sun

Bali Sun - płyny i akcesoria do opalania natryskowegoBali Sun to marka, która powstała kilka lat temu i od samego początku swojego istnienia cieszy się dużym zainteresowaniem wśród profesjonalnych gabinetów kosmetycznych i spa oraz osób chcących posiadać piękną brązową i zdrową opaleniznę – tak jak po urlopie na Bali. Bali Sun jako pierwszy i jedyny producent preparatów do opalania na świecie opracował i wprowadził do sprzedaży innowacyjną i zarazem zaawansowaną formułę brązującą z aromaterapią, która dostarczy dobrego samopoczucia oraz gładkiej, pięknie brązowej i pachnącej słońcem opalenizny bez plam czy zacieków.

Płyny do opalania natryskowego z aromaterapią

Oferta Bali Sun to 2 doskonałe płyny opalające. Ponadto w ofercie dostępny jest płyn do czyszczenia aerografu dzięki, któremu skutecznie wyczyścimy urządzenie oraz aerograf z pozostałości płynów brązujących. Preparat na bazie alkoholu dodatkowo dezynfekuje pistolet zapobiegając rdzewieniu metalowych elementów dyszy natryskowej pozostawiając wyczyszczone elementy świeże i pachnące.

  • Tropical
  • Evolution
  • Cleaning Fluid – płyn do czyszczenia urządzeń i pistoletów natryskowych

Zdrowe i bezpieczne opalanie bez promieni UV

Bali Sun - płyny i akcesoria do opalania natryskowego

Wyświetlanie jednego wyniku