TEL. +48 609 017 017
kategoria opalanie natryskowekategoria kosmetyki do solariumkategoria kosmetyki pielęgnacyjnekategoria elektrostymulatory

Kosmetyki do Solarium

Kosmetyki do solariumProfesjonalne kosmetyki solaryjne sprawiają, że proces opalania przebiegać może nawet do 30% bardziej efektywnie. Dodatkowa pielęgnacja oraz nawilżenie i wygładzenie skóry jest dla niej nagrodą w zamian za dzielne stawianie czoła promieniom UV.

Opalanie z kosmetykami do solarium

Pamiętajmy, że skóra podczas opalanie męczy się, ponieważ poddana jest działaniu zwiększonej ilości energii, jaką niosą ze sobą promienie UV. Tak, więc opalenie z kosmetykiem może skracać czas ekspozycji nawet do 30%. Poza tym substancje aktywne, zawarte w profesjonalnych preparatach do opalania dostarczając budulca do wytwarzania pigmentu maksymalizując proces brązowienia się skóry.

Ochrona podczas opalania w solarium

Chronią one także przed podrażnieniami, zaczerwienieniem, utratą wilgoci i elastyczności nasze doświadczenia wykazują, że kosmetyki produkowane na słabych bazach już po kilku minutach opalania się w solarium ulegają pełnej krystalizacji.

Przy tej okazji, zamiast oczekiwanego pożytku wyrządzają wielkie szkody w naszym naskórku, a nawet w skórze.

Wybierając jedną z serii i dostosowując kosmetyk do swoich potrzeb wiesz, że opalisz się bezpiecznie.

Wyświetlanie 1–12 z 28 wyników