TEL. +48 609 017 017
kategoria opalanie natryskowekategoria kosmetyki do solariumkategoria kosmetyki pielęgnacyjnekategoria elektrostymulatory

Sauna

W naszej ofercie w chwili obecnej znajdziecie Państwo jedną przenośną saunę – Junior.

Proponowana przez Nas sauna to połączenie sauny suchej, łaźni parowej i aromaterapii. Sauna określana jest jako doskonała terapia dla ciała i duszy, gdyż regularne korzystanie dostarcza kilku podstawowych korzyści tj.: zapewnia piękną skórę, redukuje codzienny stres i zmęczenie oraz jak twierdzą Finowie „oddala gniew i wysusza żółć” nagromadzoną przez cały dzień.

Działanie sauny

Sauna podnosi temperaturę naszego ciała w wyniku czego organy wewnątrz naszego ciała odczuwają gorączkę a taki stan wpływa na odporność, zabija wirusy i bakterie. W przypadku delikatnego kataru lub przeziębienia po skorzystaniu z sauny dolegliwości te miną oczywiście po odpowiednim ochłodzeniu organizmu na przemian zimnym i ciepłym prysznicem. Takie działanie rozluźnia mięśnie i zapewnia doskonałe samopoczucie.

Sauna sucha

Pobyt w saunie suchej oczyszcza organizm z toksyn, rozluźnia, relaksuje napięcia wynikające ze stresu, posiada walory odchudzające ( podczas jednego pobytu można stracić nawet do 300 kalorii), poprawia pracę serca i krążenie.

Łaźnia parowa

W łaźni parowej ciało bardzo szybko poci się bez wysiłku. Idealnym rozwiązaniem jest uzupełnienie łaźni parowej o olejki eteryczne, które działają rozluźniająco na mięśnie i ułatwiają oddychanie.

Aromaterapia

Jest to gałąź medycyny alternatywnej i wykorzystuje nadzwyczajne właściwości roślinnych substancji zapachowych do leczenia chorób. Polega na wprowadzeniu do ciała substancji zapachowych z olejków eterycznych pochodzenia roślinnego.

Wyświetlanie jednego wyniku