TEL. +48 609 017 017
kategoria opalanie natryskowekategoria kosmetyki do solariumkategoria kosmetyki pielęgnacyjnekategoria elektrostymulatory

Peeling Kawitacyjny

Co to jest peeling kawitacyjny?

Peeling kawitacyjny to zabieg, który poprzez wibracje ultradźwiękowe oczyszcza skórę oraz poprawia mikrokrążenie i dotlenie skóry. Zabieg ten jest bezbolesny i przeznaczony dla ludzi, którzy mają wrażliwą skórę lub nie mogą korzystać z ręcznego oczyszczania. Skóra po peelingu kawitacyjnym jest odpowiednio oczyszczona, wygładzona i przygotowana na przyjęcie substancji odżywczych (np. ampułki czy maseczki nawilżające). Dzięki temu, że zabieg ten usuwa martwe komórki skóry, wnikanie kosmetyków do jej wnętrza staje się znacznie łatwiejsze. Peeling można wykonywać jednorazowo lub raz w tygodniu przez kilka tygodni. Aby zachować gładką i zdrową skórę warto wykonywać zabieg minimum raz w miesiącu.

Zalety peelingu kawitacyjnego

  • bezbolesny
  • usuwa martwy naskórek i nadmiar sebum
  • wygładza i regeneruje skórę
  • dokładnie oczyszcza i rozjaśnia przebarwienia skóry twarzy
  • wspiera produkcję kolagenu i poprawia mikrokrążenie

Tua Spa

To aparat do peelingu kawitaycjanego – zawiera w sobie 5 programów do wykonania różnych zabiegów kosmetycznych. Urządzenie emituje fale ultradźwiękowe o czestotliwości 26000 dragań na sekundę.

Wyświetlanie jednego wyniku