TEL. +48 609 017 017
kategoria opalanie natryskowekategoria kosmetyki do solariumkategoria kosmetyki pielęgnacyjnekategoria elektrostymulatory

Pasy do elektrostymulacji

Jak działa pas wyszczuplający ?

Pasy do elektrostymulacji to elektroniczne urządzenia wywołujące pracę / skurcze mięśni bez wysiłku. Urządzenia zastępują impuls chemiczny wysyłany z mózgu impulsem elektrycznym i doprowadzenie go do mięśni lub grupy mięśni wywołuje bezbolesne skurcze a w rezultacie wpływają na rozbudowę tkanki i masy mięśniowej skutkując „rzeźbieniem” naszej sylwetki.

Działanie elektronicznych padów odchudzających

Korzystanie z elektronicznych pasów odchudzających pozwala zmniejszyć nagromadzony tłuszcz, zredukować cellulit, wymodelować sylwetkę lub wykonać rehabilitację pourazową odpowiednimi programami (TENS). Utrzymanie odpowiedniej wielkości masy mięśniowej zwiększa spalanie tkanki w trakcie i po ćwiczeniach.

Elektrostymulacja jako alternatywa dla ćwiczeń

Elektrostymulacja jest alternatywą dla ludzi, którzy nie mogą wykonywać tradycyjnych ćwiczeń fizycznych z powodu dolegliwości ze stawami, ścięgnami lub innymi schorzeniami. Oferowane przez nas pasy wyszczuplające Vupiesse oferują szeroki zakres działania i w połączeniu z zrównoważoną dietą dostarczą niesamowitych efektów. W razie wątpilwości należy skonsultować się z lekarzem lub rehabilitantem.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3