TEL. +48 609 017 017
kategoria opalanie natryskowekategoria kosmetyki do solariumkategoria kosmetyki pielęgnacyjnekategoria elektrostymulatory

Nieinwazyjny Lifting Twarzy

Nieinwazyjny lifting twarzy jest najpopularniejszą metodą przywracania młodszego wyglądu. Zabieg poprawia wygląd twarzy, spłyca zmarszczki i usuwa oznaki starzenia się całej twarzy lub wybranych okolic, np. czoła. Nieinwazyjne metody odmładzania skóry twarzy czyli bez cięć, blizn, siniaków a nawet wkłuć czy jakiegokolwiek naruszenia ciągłości skóry. Są to zabiegi przeznaczone dla skóry z widoczną utratą nawilżenia, jędrności, elastyczności, o zmniejszonej grubości naskórka, ze zmarszczkami.

Aparaty na zmarszczki i worki pod oczami

Z upływem lat na twarzy pojawiają się zmarszczki oraz bruzdy, zmienia się kontur twarzy, zmniejsza się ilości tkanki tłuszczowej oraz zwiększa się wiotczenie tkanki podskórnej. Twarz tracić swoją objętość a owal twarzy zmienia swój kształt i nie jest już tak pełny jak dotychczas. Skóra tracić swój dotychczasowy blask, jędrność i napięcie, pojawiają się ostre rysy sprawiające, że twarz wygląda dużo starzej.

Urządzenia do nieinwazyjnego liftingu twarzy Vupiesse Anti age

Działanie urządzeń skutkuje:

  • poprawą nawilżenia i odżywienia
  • podniesieniem jędrności i elastyczności
  • redukcją i spłyceniem zmarszczek
  • zwiększeniem gęstości skóry
  • korekcją owalu twarzy
  • likwidacją drugiego podbródka
  • stymulacją i liftingiem

Jaki elektrostymulator?

Dysponujemy kilkoma urządzeniami do liftingu twarzy (bestsellery na zdjęciu powyżej), oferującymi dedykowane programy przeznaczone do leczenia poszczegónych obszarów twarzy np; policzków, czoła, brody itp. Wybrane aparaty posiadają elektrody gąbkowe, nawilżane wodą z kranu lub samoprzylepne elektrody żelowe. Marka Vupiesse posiada ponad 20 letnie doświadczenie w produkcji aparatów liftingujących, które posiadają prestiżową nagrodę GRAZIA AWARDS.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2