TEL. +48 609 017 017
kategoria opalanie natryskowekategoria kosmetyki do solariumkategoria kosmetyki pielęgnacyjnekategoria elektrostymulatory

Aparaty do Elektrostymulacji

Urządzenia Vupiesse to nowoczesne i podręczne aparaty do elektroterapii do samodzielnego stosowania w domu, w szpitalach, gabinetach kosmetycznych, zakładach rehabilitacji, czy w klubach sportowych. Urządzenia stymulują mięśnie impulsami elektrycznymi , które wspomagają trening siłowy, ujędrniający, fitness oraz jako doskonały masażer.

Elektrostymulatory dwu i czterokanałowe lub z ultradźwiękami

Rozróżnić możemy elektrostymulatory dwukanałowe i czterokanałowe (lub więcej). Aparaty dwukanałowe posiadają dwa kanały i umożliwiają zabieg na jednej partii ciała i są to aparaty stworzone do użytku indywidualnego lub do zabiegów w gabinetach kosmetycznych. Aparaty czterokanałowe posiadają cztery kanały i umożliwiają leczenie dwóch różnych obszarów ciała w tym samym czasie lub dwóch użytkowników jednocześnie. Oferujemy również rozbudowane urządzenia czterokanałowe z ultradźwiękami umożliwiające leczenie programami EMS lub Ultradźwiękami.

Elektrostymulator: dla kogo?

Urządzenie mogą być wykorzystywane przez użytkownika indywidualnego lub gabinety fizykoterapeutyczne, rehabilitacyjne oraz salony odnowy biologicznej. Elektrostymulatory pomagają również złagodzić ból, pomagają w walce z cellulitem, nadmierną tkanką tłuszczową i zmarszczkami. Oferujemy urządzenia do nieinwazyjnego liftingu twarzy, odchudzania i tonacji mięśni ciała, aparaty dwu, cztero i sześciokanałowe oraz profesjonalne pasy odchudzające.

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników