TEL. +48 609 017 017
kategoria opalanie natryskowekategoria kosmetyki do solariumkategoria kosmetyki pielęgnacyjnekategoria elektrostymulatory

Elektrostymulatory

Do czego służy elektrostymulator

Elektrostymulatory to aparaty do elektroterapii (elektrostymulacji), często wykorzystywane do zabiegów rehabilitacyjnych, fizykoterapeutycznych a także coraz częściej stosowane w salonach i gabinetach kosmetycznych do poprawy wyglądu i zabiegów upiększających.

Jak działają stymulatory

Urządzenia zastępują impuls elektrochemiczny z mózgu impulsem elektrycznym i w ten sposób wywołują skurcze mięśni. Impulsy elektryczne docierają do leczonego obszaru za pomocą elektrod; gąbkowych lub żelowych samoprzylepnych.

Jak używać masażerów

Urządzenia posiadają zaprogramowany czas leczenia oraz wszystkie pozostałe parametry – wystarczy tylko przyłożyć elektrody do ciała i dostosować natężenie stymulacji. Poprzez wybór odpowiedniego programu urządzenia same dostosowuja prądy leczenia; TENS (przezskórna stymulacja nerwów) lub EMS (elektrostymulacja nerwowo-mięśniowa).

Nieinwazyjny lifting mięśni

Aparaty wspomagają między innymi: trening siłowy, fitness, masaż ujędrniający i relaksacyjny, rehabilitację a także procesy odbudowy mięśni a w przypadku twarzy służą do nieinwazyjnego liftingu i poprawy jej wyglądu. To tylko kilka z podstawowych zastosowań elektrostymulatorów a jest ich znacznie więcej.

Każdy z aparatów dedykowany jest poszczególnym obszarom ciała i działaniom, dzięki którym można wykonać poszczególne zabiegi lecznicze lub upiększające. Leczenie zazwyczaj trwa od 15 do 30 minut w zlażności od rodaju aplikacji.

Jakie aparaty

Oferta Vupiesse to przede wszystkim:

  • Pasy odchudzająco wyszczuplające (z opatentowanym systemem ROTOFIT)
  • Aparaty do masażu i liftingu twarzy
  • Urządzenia do ćwiczenia i rehabilitacji wszystkich mięśni ciała i twarzy w tym aparaty 2,4 i 6 kanałowe z lub bez urządzeń przenośnych.
  • Profesjonalne depilatory
  • Elektrody gąbkowe lub żelowe samoprzylepne do ciała i twarzy.

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.

Aparaty do ElektrostymulacjiNieinwazyjny Lifting TwarzyPasy do ElektrostymulacjiDepilatoryLampy Lecznicze

Wyświetlanie 1–12 z 26 wyników